Ξαναπηρα πακέτο μετα απο ενα χρονο. Το κατάστημα εχει μεταφερθεί καταρχήν στον πεζόδρομο απέναντι σε νεο χωρο πιο μεγαλο. Πηρα ελασσονιτικο το οποιο μου ειπε οτι σερβιρεται με κουσκους αλλα με εξτρα χρεωση 1€ βαζουν πατατες. Ικανοποιητική ποσοτητα, εξαιρετική ποιοτητα κρέατος με σωστη καρυκευση μεσα ειχε και μια πίτα. Δυστυχώς το βρίσκω ακριβό για Αλεξανδρεια στα 10,5 τη μερίδα, κατι που επιβεβαιώνουν και ντόπιοι γνωστοί μου.
Δοκιμη σουβλες. Το πρόβειο κατώτερο των προσδοκιών, ανευρο ψαχνο κρεας απο μπουτι , στεγνό χωρις την νοστιμια που θα περίμενε κανεις. Το χοιρινο σαφως καλυτερο και πιο γευστικό, καλο και το λουκάνικο. Δυο μεριδες και ενα πιατο με τυρια τηγανιτα 39€ δεν τα λες λιγα. Χαρακτηριστικά μερίδα κεμπάπ ειναι στα 10€ περιπου, δεν ξερω εαν μας χρεωσε τοσο επειδη καθησαμε. Ποιοτικα σε γενικες γραμμες πάντως ειναι αξιοπρεπες και θα μπορουσα να ξαναπαρω εαν βρισκόμουν στην περιοχή.