Ενδιαφέρον μαγαζι με διαφορες σούβλες. Ο ιδιοκτήτης είναι απο Τρικαλα και το κατεχει. Δοκιμη σε χοιρινό κοντοσούβλι σε ψωμακι τυπου τσιαπατα σουπερ! Καλο κοκορετσι και αρνι σουβλας σε μεριδα. Δεν εχει μια μεγαλη σουβλα αλλα πολλα μικρα κοντοσούβλια και ετσι ψηνει συνεχως και τα βγάζει ζεστα αντι να καθονται για ωρες και να στεγνωνουν. Το μόνο που δεν μου αρεσε ήταν οι φτερούγες στη σουβλα. Περιμενα κατι τραγανο αλλα δεν... Αξιζει μια επίσκεψη εαν βρεθείτε στα Γιαννιτσά.